تاریخ مقاله: 2019-07-20

خرید دستگاه لیوان کاغذی

 

خرید دستگاه لیوان کاغذی در کدام مرحله قرار دارد؟

 

آیا اولین مرحله برای راه اندازی این کسب و کار خرید دستگاه است؟!

 

پاسخ ما به عنوان تامین کننده ماشین آلات ظروف یکبار مصرف به شما خیر است.

 

پس برای راه اندازی تولیدی لیوان کاغذی چه باید کرد؟

 

خرید دستگاه لیوان کاغذی در کدام مرحله قرار دارید؟

 

آیا اولین مرحله برای راه اندازی این کسب و کار خرید دستگاه است؟!

 

پاسخ ما به عنوان تامین کننده ماشین آلات ظروف یکبار مصرف به شما خیر است.

 

پس برای راه اندازی تولیدی لیوان کاغذی چه باید کرد؟

 

برای شروع این فرایند باید ابتدا به موقعیت جغرافیایی و فرهنگی منطقه ی خود دقت کنیم . به طور مثال باید به بازار محدوده ی مورد نظر سرک بکشید و ببینید آیا بازار متقاضی این محصول است؟چند کارگاه تامین کننده ی این ظروف هستند؟

 

آیا محصول دیگری وجود دارد که تقاضا برای آن بیشتر باشد؟

 

با یکی دو روز سر زدن به بازار هدف می توان اطلاعات خوبی در رابطه با ظروف یکبار مصرف به دست آورد.

 

ممکن است با سر زدن به بازار هدف به این نتیجه برسید که تولید شات کاغذی می تواند برای شما سود بیشتری بسازد پس شما به یک دستگاه تولید لیوان شات کاغذی احتیاج دارید.

 

حالا که از ظرف تولیدی مورد نظر اطمینان حاصل کرده اید نوبت به انتخاب دستگاه می رسد.

 

دستگاه های لیوان کاغذی طیف گسترده ای را تشکیل می دهند و انواع متفاوتی دارند.

 

برای انتخاب نوع دستگاه تولید لیوان کاغذی باید به عواملی همچون مقدار سرمایه گذاری،مقدار مورد نیاز تولید در ماه،نیروی کار،اندازه ی کارگاه و... توجه داشت.

 

به طور مثال برای یک کارگاه با فضای بالا و سرمایه گذاری مناسب پیشنهاد ما دستگاه TL-22D می باشد.

 

و به همین ترتیب با کمتر شدن سرمایه اولیه دستگاه های TL-150 و همچنین برای سرمایه کمتر سری دستگاه های TL-110 را پیشنهاد می کنیم.

 

همچنین باید توجه داشت که می توان دستگاه های لیوان کاغذی دست دوم را هم در نظر گرفت و در صورت کمبود سرمایه از این دستگاه ها استفاده کرد.

 

حال که نوع لیوان و نوع دستگاه را مشخص کرده ایم باید به سراغ انتخاب محل کارگاه برویم. در کارگاه تولید لیوان کاغذی باید استاندارد های بهداشتی رعایت شده باشد.هوای کارگاه نباید بیش از حد گرم یا مرطوب باشد.همچنین برای کاهش هزینه های حمل و نقل نباید محل کارگاه از شهر فاصله ی زیادی داشته باشد.محیط کارگاه باید عاری از هر گونه حشرات و حیوانات موذی باشد. فضای کارگاه برای دستگاه های کوچک تر باید حداقل بیست یا سی متر و برای دستگاه های بزرگتر 60 الی هفتاد متر باشد.

 

حال باید به سراغ تجهیزات برویم. مدل های بالاتر دستگاه های تولید لیوان کاغذی به پمپ باد احتیاج دارند، البته با یک مخزن کوچک صد الی دویست لیتری هم می توان نیاز دستگاه را تامین کرد. ابزار نیز از ملزومات هر کارگاه تولیدی می باشد.

 

انتخاب اپراتور نیز از مراحل مهم این فرایند می باشد. اپراتور دستگاه لیوان کاغذی باید اندک سر رشته ای از ماشین آلات صنعتی داشته باشد. البته تخصص کارشناسان ما آموزش از صفر تا صد به افراد مبتدی است.

 

حال که بیشتر مراحل را پشت سر گذاشته ایم می توانیم به خرید دستگاه بی اندیشیم.

 

شرکت TFT سالهاست در زمینه تامین ماشین آلات ظروف یکبار مصرف فعالیت می کند و شما می توانید دستگاه های لیوان کاغذی را از بخواهید.

 

فرایند خرید شما از شرکت به این صورت است که ابتدا با مراجعه به کارگاه شرکت می توانید از دستگاه ها بازدید کرده و دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس باید به سراغ عقد قرارداد رفت. بعد از آن اپراتور شما می تواند یک دوره ی آموزشی در محل کارگاه شرکت یا در محل کارگاه خود شما ببیند. پس از این آموزش اپراتور شما به طور کامل آماده ی کار است و می تواند شروع به تولید کند.

 

پس از تحویل گرفتن دستگاه در محل مورد نظر خود کارشناسان ما برای نصب و راه اندازی دستگاه شما اقدام می کنند.

 

در بازه ی گارانتی هر گونه ایراد دستگاه که شامل خطای اپراتور نباشد به عهده ی شرکت می باشد.

 

پس از دوره ی گارانتی ، پنج تا ده سال دوره ی خدمات پس از فروش وجود دارد. در این دوره هر گونه مشکل و نقص با راهنمایی کارشناسان ما حل  می شود و در صورت حل نشدن مشکل مهندسین ما به محل اعزام شده و اقدام به برطرف کردن مشکل میکنند.

 

همجنین شرکت TFT همواره به مشتریان خود مشاوره هایی که حاصل سالها تجربه است را در حیطه ی فروش و تولید ارائه می دهد. مشتریان می توانند سوالات خود را در حیطه ی خرید مواد اولیه، جنس کاغذ مصرفی، بازار فروش، چگونگی حداکثر رسانی سود و... با کارشناسان ما در میان بگذارند.

شرکت TFT به شما این اطمینان را می دهد که می توانید برای خرید دستگاه لیوان کاغذی به ما اطمینان کنید.

تگ ها : دستگاه لیوان کاغذی , دستگاه لیوان کاغذی دست دوم , دستگاه لیوان کاغذی کار کرده , دستگاه های لیوان کاغذی , دستگاه شات کاغذی , مدل های دستگاه لیوان کاغذی , دستگاه لیوان پاپ کرن , دستگاه کاسه ی کاغذی , دستگاه ظروف کاغذی , دستگاه های ظروف کاغذی , ماشین آلات ظروف کاغذی , تولید ظروف کاغذی , تولید لیوان کاغذی , لیوان کاغذی , خرید دستگاه لیوان کاغذی , خرید دستگاه ظروف کاغذی