تاریخ مقاله: 2019-11-10

دستگاه تولید لیوان کاغذی

یکی از راه های سریع کسب درآمد و کارآفرینی تولید محصولاتی است که به بازار معرفی شده اند و مصرف کننده ی آنها تا حدودی مشخص است.

لیوان کاغذی محصولی است که امروزه مصرف آن به تعداد چند میلیارد عدد در سال رسیده وجایگزین مناسبی برای لیوان های پلاستیکی است.

برای تولید این محصول پرمصرف نیاز به یک دستگاه تولید لیوان کاغذی دارید تا استارت شروع یک کسب و کار را بزنید و صاحب یک شغل بشوید.

امروز کسب و کارهای کوچک قسمت بزرگی از صنعت یک کشور را تشکیل می دهند و ما نیاز به شروع یک کسب و کار را در هر خانواده ای احساس می کنیم.

فروش و بازاریابی لیوان کاغذی کار نسبتا ساده ای است زیرا که این محصول معرفی شده است و نیازی به معرفی این محصول ندارید.

کسانی که برای شروع این کسب و کار نیاز به خرید دستگاه لیوان کاغذی دارند می توانند با شرکت تجهیز فن  آوری تهران تماس بگیرند و

از مشاوران این شرکت بهره ی کافی را ببرند تا بتوانند خرید مناسب و منطقی داشته باشند که متوجه خسارت نشوند.

برای تولید لیوان شما نیاز بع تجهیزات خاص و پیشرفته ای ندازید بنابراین می توانید با کمترین امکانات شروع به تولید این محصول بکنید.

علاوه بر فروش محصول معرفی شده در بازار شما میتوانید کارهای خلاقانه ی دیگری با این محصول انجام بدهید تا فروش خود را افزایش دهید.

بعنوان مثال برخی تولید کنندگان با ست کردن لیوان و بشقاب اقدام به تولید ست تولذ میزنند و محصول را با سود بیشتری به فروش می رسانند.

یا برخی از تولیدکنندگان با بازرایابی بیشتر می توانند طرح های اختصاصی و تبلیغاتی را تولید کنند و از این محصول استفاده ی تبلیغی بکنند.

این دسستگاه می تواند در مدل ها و سایزهای مختلفی لیوان را تولیید کند.

اما به شرطی که شما قالب مربوط به آن سایز را داشته باشید و بتوانید قالب دستگاه را تعویض کنید.

دستگاه تولید لیوان کاغذی می تواند سایزهای زیادی را تولید کند ولی چندین قالب برای یک دستگاه مقرون به صرفه نیست.

از این رو برای تولید بیشتر از دو سایز شما نیاز به دستگاه دوم دارید.

بهترین مدل از این نوع دستگاه ها با نام TL-150 در بازار ایران موجود است و شما می توانید از طریق شرکت ما اقدام به خرید این مدل بکنید.