تاریخ مقاله: 2020-03-26

سود تولید لیوان کاغذی

 

سود تولید لیوان کاغذی احتمالا سوالی است که در ذهن خیلی از افرادی که به تازگی می خواهند پا در این عرصه بگذارند ایجاد شده است.

اما آیا به همین سادگی می توان یک عدد خاص به عنوان سود تولید لیوان کاغذی اعلام کرد؟!!

متاسفانه پاسخ ما به این سوال خیر است.

برای فهم بهتر این مسئله در این مقاله سعی در بررسی عوامل اثر گذار در سود تولید لیوان کاغذی داریم.

 

 

مدل دستگاه

 

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که مدل دستگاه چه تاثیری در میزان سود دارد اما باید بگوییم که مدل دستگاه از اصلی ترین عوانل اثر گذار بر این مساله است

به عنوان مثال دستگاه TL-150A که یک دستگاه سرعت متوسط و همچنین با قابلیت تولید سه شیف است و همچنین دستگاه TL-22D که یک دستگاه سرعت بالا با قابلیت تولید سه شیفت را مقایسه می کنیم.

بدون شک سرعت تولید یکی از اصلی ترین عوامل است اما در ابتدا باید ببینیم که آیا پرداخت هزینه برای خرید یک دستگاه با سرعت بالا برای ما به صرفه است یا نه؟

همچنین باید به این مساله توجه داشت که مدل دستگاه انتخابی چه میزان برق مصرف می کند یا به چه تعداد کارگر و اپراتور نیاز دارد.

و از دیگر مشخصه های موجود می توان به سازگاری دستگاه با انواع جنس های کاغذ و در نتیجه میزان ضایعات آن اشاره کرد.

 

سایز و مدل لیوان تولیدی

 

سایز و مدل لیوان تولیدی یک مشخصه ی بسیار تاثیر گذار در مقدار سود است به گونه ای که هرچه سایز لیوان تولیدی خاص تر باشد میزان سود آن نیز بیشتر می شود.

همچنین از انواع مدل های لیوان کاغذی می توان به مدل های تک جداره ، دو جداره ، دسته دار ، چای دار ، طعم دار و... اشاره کرد.

همچنین طرح موجود بر روی کاغذ نیز از موارد بسیار مهم است چرا که اگر این طرح همگام با فرهنگ و آداب رسوم منطقه ی هدف خود باشد بسیار موثر است.

همچنین طرح روی کاغذ می تواند به صورت هدفمند طراحی شود.

به طور مثال در هر دوره ای طرح روی لیوان مناسب با هما دوره باشد.

مثل طرح های نوروز ، یلدا ، پاییز ، بهار و...

تمامی این موارد از جمله موارد هستند که می توانند بر روی سود نهایی حاصله از تولید لیوان کاغذی تاثیر بگذارند.

 

 

منطقه ی هدف و رقبا

 

منطقه ی هدف و رقبا از جمله مواردی هستند که برروی سود تولید لیوان کاغذی تاثیر بسیاری دارند.

به عنوان مثال اگر شما بخواهید تولیدی خود را در شهری که هیچ تولید کننده ی دیگری نیست راه اندازی کنید ، مطمئنا در امر بازاریابی کاری بسیار ساده تر از کسی که می خواهد این کار را در کلان شهری که چندین تولید کننده وجود دارد ، دارید.

البته این به آن معنی نیست که شما نمی توانید در یک شهر که تعدادی تولید کننده در آن حضور دارد کار خود را آغاز کنید.

چرا که میزان پیشرفت شما مستقیما به مقدار هوشمندی ، ایده های نو شما ، پشتکار و تلاش شما بستگی دارد.

علاوه بر اینها منطقه ی مورد بازاریابی شما از جمله عوامل تاثیر گذار بر میزان سود شماست.

به طور مثال یک منطقه ی توریستی که مطمئنا مصرف ظروف یکبار مصرف در آن بالاست احتیاج بسیار بیشتری را به این قبیل تولیدی ها احساس می کند.

 

 

 

 

در این مقاله سعی کردیم که به میزان سود تولید لیوان کاغذی بپردازیم اما باید این نکته را در نظر داشت که این میزان به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و نمی توان به سادگی راجب این مقدار اظهار نظر کرد

البته که در کلیه موارد تولیدی به طور میانگین 10 الی 15 درصد مبلغ حاصله از تولید مقدار سود می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقدار سود و بازدهی دستگاه تولید لیوان کاغذی با کار شناسان متخصص ما در این امر از طریق صفحه ی تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

پیروز و سر بلند باشید

شرکت TFTcommerce

تگ ها : سود دستگاه لیوان کاغذی , سود دستگاه تولید لیوان کاغذی , سود تولید لیوان کاغذی , سود لیوان کاغذی , سود تولیدی لیوان کاغذی , بازده دستگاه لیوان کاغذی , بازده تولید لیوان کاغذی