تاریخ مقاله: 2019-10-31

ظروف کاغذی پرسود

 

ظروف کاغذی پر سود چه ظروفی هستند؟

 

آیا همه ی ظروف کاغذی پرسود هستند؟

 

برای شروع کسب کار کدام دستگاه را بخرم؟

 

دستگاه لیوان کاغذی؟دستگاه کاسه ی کاغذی؟یا دستگاه پیشدستی کاغذی

 

اگر دستگاه لیوان کاغذی دست دو بخرم آیا به مشکل بر می خورم؟

 

اینها سوالاتی است که ممکن است برای شما که می خواهید کسب کار ظروف یکبار مصرف را شروع کنید پیش آمده باشد.

شرکتTFT   سالهاست در زمینه ی ظروف یکبار مصرف و تامین ماشین آلات و مواد اولیه آنها فعالیت می کند و کارشناسان ما به طور دائم آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.این سوالات دارای پاسخ های متفاوتی بسته به شرایط شخص شما می تواند داشته باشد اما در این مقاله می خواهیم به حداکثر رسانی سود ظروف کاغذی بپردازیم.

 

چه ظرف هایی بیشترین سود را دارند؟

این سوالی است که ممکن است اکثر تولید کننده ها از خود بپرسند در پاسخ به این سوال باید گفت نمی توان گفت چه ظرفی بیشترین سود را دارد اما این نکته حائز اهمیت است که هر کالایی که خاص تر باشد سود تولید آن بیشتر است. اگر ما لیوان سایز معمولی 220 سی سی را سایز مرجع در نظر بگیریم ، هرمقدار که بتوانیم از سایز مرجع فاصله بگیریم به سود بیشتری دست پیدا کرده ایم.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که قیم یک دستگاه تولید لیوان کاغذی تفاوت چندانی با قیمت دستگاه تولید شات کاغذی نداشته باشد. تفاوت میزان سود را نوع دستگاه مشخص نمی کند ، این بازاریابی شماست که سود شمارا تعیین می کند. ممکن است با بازاریابی مناسب سود یک عدد شات کاغذی دو برابر سود یک لیوان کاغذی شود اما این بستگی به شما دارد که بتوانید بازار فروش شات کاغذی را بیابید و این محصول را با قیمت مناسب به مشتری خود بفروشید.

خوب تا اینجا فهمیدیدم که دستگاه لیوان کاغذی و دستگاه شات کاغذی تفاوت چندانی در قیمت و حتی سایز و سرعت تولید هم ندارند و تفاوت عمدع در حجم کاغذ مصرفی و همچنین بازاریابی شما دارند.همچنین می توان در اینجا به ظروفی اشاره کرد که تولید کمتری را در سطح کشور برخورداردند.در ایران بیشتر تمرکز بر روی دستگاه لیوان کاغذی و دستگاه پیشدستی کاغذی است در صورتی که در این حیطه می توان به دستگاه های تولید کاسه ی کاغذی، لیوان پاپ کرن، سفره ی کاغذی و ... اشاره کرد که در طرح ها و سایز های متفاوت تولید می شوند.

همچنین می توان به دستگاه های دوجداره زن لیوان کاغذی نیز اشاره کرد. چرا که با دوجداره کردن لیوان کاغذی می توان سود را تا چند برابر افزایش داد.

 

آیا این به این معنی است که دستگاه لیوان کاغذی و دستگاه پیشدستی کاغذی توجیه اقتصادی ندارد؟

خیر.

می توان گفت با تمام این اوصاف باز هم تولید لیوان کاغذی و پیشدستی کاغذی ، ظروف پرسود و همچنین با قابلیت فروش بالا هستند. اما باز هم می توان سود این ظروف را افزایش داد. به طور مثال یکی از راه های افزایش سود این ظروف ایجاد طرح های اختصاصی و مختص مشتری شماست.

یکی دیگر از این راهکار ها بسته بندی این ظروف به شکل پک های بسته بندی شده می باشد. شما می توانید این پک ها را در فروشگاه های لوازم تولدی و فروشگاه های ظروف یکبار مصرف بیابید.

 

اما باز هم این نکته تکرار می شود که سود شمارا میزان بازاریابی شما تعیین می کند. میزان بازاریابی شما می تواند تعداد مشتری های شما ، قیمت شما و در نهایت مقدار سود شما را مشخص کند

شرکتTFT  سال هاست در زمینه تامین ماشین آلات ظروف یکبار مصرف اعم از دستگاه تولید لیوان کاغذی، دستگاه تولید پیشدستی کاغذی، دستگاه های تولید ظروف آلومینیومی، دستگله های تولید سفره کاغذی و... تجربه کسب کرده است و همچنین مفتخریم اعلام کنیم که شرکت ما طیف گسترده ای از دستگاه های ظروف یکبار مصرف را شامل میشود و حتی این طیف شامل دستگاه های دست دوم هم می شود به گونه ای که شما می توانید دستگاه لیوان کاغذی دست دوم یا دستگاه پیشدستی کاغذی دست دوم را از شرکت ما گارانتی تهییه کنید و با خیال راحت شروع به راه اندازی کارگاه تولید خود بکنید.

شرکت ما این تضمین را به شما می دهد که شما برای راه اندازی کسب و کار خود فقط کافیست نگران بازاریابی محصول خود باشید و راه اندازی خط تولید خود را به ما بسپارید.

کارشناسان ما همواره در حال ارائه تجربه ی هجده ساله ی خود در حیطه ی ظروف یکبار مصرف کاغذی و خطوط تولید آنها به مشتریان هستند. شما نیز کافیت برای برقراری ارتباط با کارشناسان با ما تماس بگیرید.

 

تگ ها : دستگاه لیوان کاغذی , دستگاه ظروف کاغذی , تولید لیوان کاغذی , دستگاه پیشدستی کاغذی , دستگاه ظروف یکبار مصرف , دستگاه ظرف یکبار مصرف , دستگاه لیوان ساز , دستگاه لیوان سازی کاغذی