تاریخ مقاله: 2019-07-23

کاغذ جایگزین پلاستیک!!!

 

کاغذ جایگزین پلاستیک می شود یانه؟

 

تفاوت عمده ی ظروف کاغذی و پلاستیکی

عمده ترین تفاوت این ظروف که باعث برتری ظروف کاغذی نسبت به ظروف پلاستیکی می شود عامل سازگاری با محیط زیست است و امروزه دیگر کسی نیست که مضرات پلاستیک برای طبیعت را نداند و با بازیافت پذیری سریع کاغذ آشنا نباشد.اما دیگر تفاوت این

ظروف در آسیب ظروف پلاستیکی به بدن انسان است. سرطان زایی ظروف پلاستیکی دیگر بر کسی پوشیده نیست.

اما این ها تفاوت هایی است که بارها تکرار شده اند. بیاید به دیگر تفاوت های این ظروف بپردازیم.

خط تولید ظروف کاغذی بسیار کوچک تر از خط تولید ظروف پلاستیکی است به گونه ای که فضای مورد نیاز برای دستگاه لیوان کاغذی 20 متر مربع است اما این مقدار و همچنین کار کردن با این دستگاه بسیار ساده تر و کم دردسر تر می باشد.

کاغذ ماده ای چاپ پذیر است و قابلیت انجام عملیات چاپ را به سادگی داراست اما پلاستیک ماده ای است که به راحتی نمی توان طرح خاصی بر روی آن چاپ کرد.

ظروف کاغذی استحکام بیشتری نسبت به ظروف پلاستیکی دارند و نسبتا حرارت را بیشتر در خود نگه می دارند. به گونه ای که ظروف کاغذی دوجداره کاملا دمای درون خود را حفظ کرده و همچنین از سوختن دست هنگام گرفتن لیوان جلوگیری می کند.

دستگاه لیوان کاغذی یا هر ظرف کاغذی دیگر از دوخت حرارتی یا اولتراسونیک برای فرم دهی به کاغذ استفاده می کند اما ظروف پلاستیکی بیشتر از طریق فرم دهی کریستال تولید می شوند.

 

قوانین مربوط به ظروف یکبار مصرف

با توجه به مضرات ظروف پلاستیکی برای انسان و محیط زیست امروزه در بیشتر کشور های دنیا استفاده از این ظروف به طور کامل ممنوع اعلام شده است.

هم اکنون در کشور ما نیز استفاده از این ظروف صرفا برای نوشیدنی های سرد و همچنین جامدات سرد ممکن است. به گونه ای که ظروف کاغذی و آلومینیومی جانشین ظروف پلاستیکی در رستوران ها،کافی شاپ ها ، آبمیوه و بستی فروشی ها و... شده است.

این موضوع باعث افزایش تقاضا برای دستگاه لیوان کاغذی ، دستگاه پیشدستی کاغذی، دستگاه کاسه ی کاغذی، دستگاه ظروف آلومینیومی و... شده است . این موضوع نکته ی مثبتی است و نشانه ی قدمی بزرگ در راستای پیشرفت صنعت غذا در ایران می باشد.

 

برای تولید ظروف کاغذی چه باید کرد؟

ابتدا شما باید بازار هدف خود را بیابید و برای سرمایه گذاری خود تحقیقات لازم را انجام دهید . مکانی مناسب برای راه اندازی کارگاه تولیدی خود بیابید .

از افرادی که در این زمینه تجربه ای دارند نیز می توانید مشورت بگیرید .

کارشناسان شرکت TFT همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و تجربه ی هجده ساله ی خود را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

بازاریابی مناسب یکی از ارکان اصلی و سرنوشت ساز در راخ اندازی کسب و کار شماست.

همچنین اگر شما توانایی های لازم برای کار کردن با دستگاه را ندارید باید به دنبال یک اپراتور مناسب باشید. البته کار کردن با دستگاه ظروف کاغذی ساده است و با حداقل آشنایی با ماشین آلات صنعتی می توانید خودتان دستگاه را کنترل کنید.

برای تولید این ظروف ابتدا شما باید یک شرکت معتبر را پیدا کنید تا بتوانید برای راه اندازی خط تولید خود به آنها اعتماد کنید شرکت TFT سالهاست در زمینه تامین دستگاه لیوان کاغذی، دستگاه پیشدستی کاغذی، دستگاه کاسه ی کاغذی، دستگاه ظروف آلومینیومی و ... فعالیت می کند و طیف گسترده ای را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

همچنین شرکت ما برای مشتریان خود مواد اولیه ی مورد نیاز آنها را به طور کامل تامین می کند.

ما هیچوقت مشتریان خود را رها نمی کنیم و همواره با گارانتی، خدمات پس از فروش ، مشاوره و... در کنارشان هستیم.

کارشناسان همواره در کنار مشتریان بوده اند و مشتریان با برقراری ارتباط با آنها می توانند سوالات و مشکلات خود را برطرف کنند.

همچنین شایان به ذکر است تاکید بر این نکته که کارشناسان شرکت تجربیات خود را در تمامی زمینه ها در اختیار مشتریان قرار داده و این راهنمایی ها فقط مربوط به بخش فنی و خط تولید نمی شود و تمامی ابعاد کار شما را پوشش می دهد.

شما نیز برای برقراری ارتباط با مشاورین ما کافیست با یکی از خطوط ما ارتباط برقرار کنید تا بتوانید مشاوره هایی در زمینه ی خرید دستگاه لیوان کاغذی، دستگاه پیشدستی کاغذی، دستگاه ظروف آلومینیومی و ... دریافت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ ها : دستگاه لیوان کاغذی استوک , دستگاه لیوان کاغذی , دستگاه لیوان کاغذی کار کرده , تولید ظروف کاغذی , تولید لیوان کاغذی , دستگاه پیشدستی کاغذی , دستگاه ظروف یکبار مصرف , دستگاه کاسه کاغذی , دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی , دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی , دستگاه ظرف آلومینیومی یکبار مصرف , دستگاه ظرف یکبار مصرف کاغذی , دستگاه لیوان کاغذی دست دو