دستگاه تولید ظروف الومینیومیTAF-80T

دستگاه تولید ظروف الومینیومیTAF-80T

مشخصات دستگاه تولید ظروف الومینیومیTAF-80T

TAF-80T   دستگاهی ایده آل با عملکردی مناسب و قابل قبول برای تولید ظروف آلومینیومی ازجمله : ظرف غذای تک پرسی ، دو پرسی ، سینی آلومینیومی ، بشقاب آلومینیومی ، سینی کباب ، ظرفهای غذای مورد استفاده در هواپیما و...می باشد.

دستگاه تولید ظروف آلومینیومی شامل چهار قسمت اصلی است  که این قسمتها عبارتند از فیدر , پرس , قالب و جمع کن اتوماتیک این اجزا اصلی روی هم خط تولید دستگاه ظروف آلومینیومی را تشکیل میدهند.این خط تولید شامل دو جز دیگر نیز می باشد که یکی اسکراپر و دیگری دستگاه پرس هیدرولیکی ضایعات می باشد. سرعت دستگاه ظروف آلومینیومی متوسط از 40 ضرب در دقیقه تا 70 ضرب بسته به نوع قالب ( نک کویته یا چند کویته) متفاوت است. 

 ویژگی های  این دستگاه تولید ظروف آلومینیومی به شرح زیر است:

این دستگاه تولید ظروف آلومینیومی دارای فیدر ، روانکار ، پانچ ، اسکراپر و جمع کن اتوماتیک می باشد و با توجه به سیستم PLC  با سی پی یو زیمنس که برروی این دستگاه نصب است دستگاه بسیار دقیق و قابل اعتماد می باشد.با ترکیب دو قسمت الکترونیک و باد، تغذیه ی  خودکار فویل آلومینیوم بسیار دقیق صورت میگیرد. دستگاه دارای شمارشگر می باشد که به وسیله ی آن میتوان تعداد محصولات تولید شده را بدست آورد.سیستم روغن کاری دستگاه کاملا اتوماتیک است که این فرایند کمک شایانی به سالم ماندن و دقت دستگاه کرده  وتعمیرات ونگهداری را برای اپراتور دستگاه آسانتر می کند.بصورت کلی میتوان ویژگی های این دستگاه را : دقیق بودن تغذیه ی فویل ، صرفه جوی در مواد اولیه ، ظاهری زیبا ، اندازه نسبتا کوچک نسبت به کارایی ، نصب و راه اندازی ساده ، تعمیرات نگهداری آسان، سر وصدای کم دانست که این ویژگی ها این دستگاه را تبدیل به دستگاهی ایده آل برای تولیدکنندگان ظروف آلومینیومی می کند.

 

 

مشخصات فنی :

------------------------------------------------------------------------------------------------

مدل

TAF-80T

فشار پرس

800 کیلونیوتن

حداکثر عرض فویل

750 میلیمتر

حداکثر قطر فویل

600 میلیمتر

سرعت تولید

40-70 عدد در تولید

طول فید

20-999 میلیمتر

توان فیدر

1.4 کیلووات

وزن فیدر

1150کیلوگرم

میزان جابه جایی پرس

140-260 میلیمتر

ارتفاع قالب

325-450 میلیمتر

ابعاد میز کار

810*440/990*750میلیمتر

اندازه تنظیم ارتفاع قالب

80 میلیمتر

وزن پرس

9000-8000 کیلوگرم

ابعاد پرس

2500*1150*1550 میلیمتر

برق مصرفی

380 ولت

 

 

مشاهده ی فیلم دستگاه تولید ظروف آلومینیومی

کالای مرتبط با دستگاه تولید ظروف الومینیومیTAF-80T