دستگاه تولید ساک دستی TLON-XC800

دستگاه تولید ساک دستی TLON-XC800

مشخصات دستگاه تولید ساک دستی TLON-XC800

ساک های دستی غیر بافتی تولید شده  از موادی پارچه مانند هستند که  از فیبرهای کوتاه و بلندی که  توسط فرآیند شیمیایی ، مکانیکی و گرما بهم اتصال داده شده ساخته و تولید می شوند.این مواد در صنعت اصطلاحا پارچه های غیربافتی نامیده می شود.زیبایی و ظرافت این ساکها در جلب مشتری و رسمیت دادن به فروشگاه ها ، مراکز خرید و مغازه های کوچک و بزرگ تاثیر بسزایی دارد. این کیسه ها از مواد قابل بازیافتی تهیه شده اند که از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند.امروزه در سراسر کشور شاهد استفاده روز افزون از این محصول زیبا و کار امد هستیم که علاوه بر زیبایی جنبه ی تبلیغاتی هم برای مراکز خریدی که از ساک دستی استفاده میکنند دارد.ساک دستی تبلیغاتی در سایزها و رنگها و طرحهای مختلفی عرضه می شود که این امر مسبب تامین نیاز تمام مصرف کنندگان است.در همین راستا مصرف کنندگان بیشتر میپسندند کالای خود را در این ساکها دریفت کنند تا در کیسه های نایلونی. دستگاه تولید ساک دستی از قیمت بالایی برخوردار نبوده و میتوان با سرمایه گذاری در این صنعت حاشیه ی سود خوبی را بدست اورد.

قابلیت این  دستگاه دوخت ساک دستی به وسیله ی امواج اولتراسونیک ، شمارش اوتومات ، فید اوتومات ، استوپ اتومات ،کنترل با میکرو کامپیوتر ،استپ موتور (در صورت تمایل می توان از سرو موتور نیز استفاده کرد ) ،پانچ اتوماتیک ، شمارنده اتوماتیک و زنگ هشدار ،دوخت حرارتی ،تعیین درجه حرارت اتوماتیک ، آب بندی صاف و سالم و ... می باشد.تفاوت این دستگاه نسبت به دستگاه تولید ساک دستی مشابه خود یعنی ، TLON-XC700  در این می باشد که این دستگاه ، ساک دستی با طول بیشتری را تولید میکند.

این دستگاه با سرعت خوب و توانایی بالا کارآمدی خود را در تولید ساک دستی به اثبات می رساند.از ویژگی های این دستگاه تولید ساک دستی ، تولید ساک دستی  تخت ، ساک دستی تی شرت  و کاور کفش اشاره کرد.همچنین مواد اولیه مورد استفاده ی این دستگاه قابل بازیافت می باشد.

مشخصات:

  • سیستم کامپیوتری لمسی
  • کنترل کننده ی قابل برنامه ریزی
  • 6 دستگاه اولتراسونیک
  • اینورتر برای کنترل دور موتور
  • 4 میکرو کوتور
  • دو دستگاه استپ موتور
  • سیستم دوخت اولتراسونیک آلمانی

 

 

 

مشخصات فنی :

----------------------------------------------------------------------

 طول ساک دستی

200-700 میلیمتر

 عرض ساک دستی

100- 800 میلیمتر

سرعت تولید

20-100 عدد در دقیقه

توان مصرفی

15 کیلووات

ضخامت پارچه

30-100 GSM

فشار باد

2 مگا پاسکال

 

 

برق مصرفی 

380/220 ولت

ابعاد دستگاه

7000*2400*2000 میلیمتر

 

 

 

مشاهده ی فیلم دستگاه تولید ساک دستی

 

برای مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه تولید ساک دستی تماس بگیرید

کالای مرتبط با دستگاه تولید ساک دستی TLON-XC800