دستگاه تولید لیوان کاغذی TL-150A

دستگاه تولید لیوان کاغذی TL-150A

مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی TL-150A

 

دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل TL-150A  در حال حاضر بهترین مدل دستگا های تولید لیوان کاغذی در کشور می باشد . بزرگترین تولید کنندگان لیوان کاغذی به اتفاق این دستگاه را به لحاظ کیفیت , دقت , عملکرد صحیح و ساخت مهندسی مورد تاکید قرار داده و در حال حاظر از این دستگاه تولید لیوان کاغذی استفاده می کنند.این دستگاه قابلیت تولید در سه شیفت را دارد.این دستگاه تولید لیوان کاغذی قابلیت تولید با برق تک فاز و سه فاز را دارد.تمامی دستگاه های تولید لیوان کاغذی دارای گارانتی یک ساله و نصب و راه اندازی رایگان و همچنین خدمات پس از فروش ده ساله می باشد. این دستگاه های تولید لیوان کاغذی قابلیت کارکرد در سه شیفت کاری را دارند, تنها فضای مورد نیاز برای استفاده دستگاه تولید لیوان کاغذی 20 متر مربع بوده و شما با کمترین فضا میتوانید از این دستگا ها استفاده کنیید.درآمد خالص دستگاه های تولید لیوان کاغذی بین 4 تا 5 میلیون در ماه می باشد.

نحوه عملکرد دستگاه لیوان کاغذی یکبار مصرف

  ساختار ،عملکرد و اصول مربوط به دستگاه لیوان کاغذی مدل TL-150A

ساختار کلی دستگاه تولید لیوان کاغذی ازچهاربخش تشکیل شده است :

بخش اول: کار اين سطح انتقال کاغذ ديواره ليوان می باشد . ديواره شکل گرفته ليوان ;کاغذی به سمت فاز ميانی هدايت می شود .

بخش ميانی: کار اصلی اين سطح، انتقال ته ليوان ، تشکيل ته ليوان ، ادغام ديواره و ته ليوان کاغذی با هم ، انتقال اتوماتيک ليوان کاغذی تشکيل شده ، تخليه ، لبه دار کردن ليوان تشکيل شده می باشد.

بخش دوم: به طور عمده شامل مکانيزم هايی  مانند گرمايش اوليه ، گرمايش اصلی ، کنگره دار کردن و لبه دار کردن و . . . است که بخش مهمی از تکميل ليوان کاغذی مي باشد.

بخش سوم: عمدتا شامل قسمت  الکتريکي و کاهش دهنده سرعت و . . . می باشد. در اين بخش سرعت  دستگاه، تعيين شده وتأ مين انرژی محرکه صورت می پذيرد .

  کارکرد دستگاه لیوان کاغذی توسط مکانيزم چهار زنجيره ای ، مکانيزم بادامکی ، مکانيزم انديکس و مکانيزم پنو ماتيک کنترل می شود .

 

مشاهده فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی مدل TL 150 A

مشخصات فنی دستگاه

سایز لیوان های تولیدی 3-12 انس
مواد مصرفی کاغذ یک رو
روش دوخت هیتر
سرعت تولید(دردقیقه) 40-50
برق مصرفی 380V/220V
توان مصرفی 4.8KW
وزن دستگاه 1600kg
ابعاد دستگاه 1.6x1.2x2.7

 

برای مشاوره و  اطلاع از قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی تماس بگیرید