قالب دستگاه دیس کاغذی: 

دیس های کاغذی در ابعاد و سایز های مختلفی تولید و عرضه میشوند و همانطور که میدانید مدل و طرح های مختلف بسیاری دارند. خب برای هرکدام از این طرح ها یک قالب وجود دارد که به دستگاه داده شده و طبق قالب در نظر گرفته شده تولیدات انجام میشوند، پس به این موضوع باید پی برد که طرح های ما برای تولید نیاز قالب های مخصوص دستگاه دارد که بتواند طبق آن تولید را انجام دهد. 

قالب دستگاه دیس کاغذی

تجهیز فناوری تهران با 15 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع قالب دستگاه های مختلف، دستگاه های ظروف یکبار مصرف و… توانایی تولید انواع قالب به دلخواه شما عزیزان را دارد. و همچنین لازم به ذکر است که تمامی قالب های تولیدی از شرکت با جنس فوق العاده با کیفیت فولاد آلیاژی ساخته میشوند و از نظر استحکام و کیفیت عالی ترین سطح ممکن را دارند.

 تجهیز فناوری تهران با بکار گیری نیرو های متخصص و مجرب خود در زمینه تولید قالب ها تمامی ظریف کاری ها را در نظر گرفته و به نحو احسن طرح دلخواه  شما عزیزان را تولید کرده و تحویل میدهند. 

 تجهیز فناوری تهران 15 سال سابقه درخشان و سر بلندخود را در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بهترین کیفیت و طرح بندی های پیشنهادی فوق العاده ایی را به شما عزیزان ارائه دهد.