خدمات پس از فروش

دستگاه های صنعتی به دلیل تداوم کاری و گاهی اوقات اتفاقات سهوی یا عمدی دادرای ایرادهایی می شوند که نیاز به تنظیم ، تعمیر یا تعویض قطعات دارند. با توجه به صنعتی بودن این ماشین آلات نیاز به یک متخصص در این زمینه هست تا موارد لازم را برای دستگاه مورد نظر انجام دهد. تمام ماشین آلاتی که توسط تجهیز فن آوری تهران به شما عزیزان ارائه می شود تا یکسال دارای گارانتی رایگان که شامل تعمیر ، تعویض قطعات و حتی تنظیم دستگاه می باشد.

دستگاه های تولید لیوان کاغذی

دستگاه های تولید لیوان کاغذی در اشعال های مختلف طراحی و ساخته شدند. و لیوان کاغذی در سایزهای مختلف تولید و عرضه شد. سایزهایی که با واحد اونس تقسیم بندی و ارائه می شوند. کوچکترین لیوان در سایز ۲.۵ اونس تولید می شود که در کشور ما به شات یا تستر معروف است و در جنوب کشور بیشترین مصرف را دارد. این ظروف تا سایز ۴۰۰۰ سی سی هم تولید می شوند که به سطل سوخاری معروف است.

با توجه به مصرف لیوان کاغذی در کشورهای مختلف این محصول در سایزهای مختلف تولید می شود.

مواد اولیه مورد استفاده در ساخت ساخت ظروف قابل تجزیه زیستی

ظهور انواع مختلف الیاف خمیر کاغذ به عنوان ماده اولیه ترجیحی برای بسته بندی و محافظت از محصولات را می توان به عوامل مختلفی از جمله بهبود تکنیک های قالب گیری، فرآیندها و تجهیزات و افزایش تقاضا برای بسته بندی سازگار با محیط زیست و پایدار نسبت داد. مواد اولیه اصلی برای ساخت ظروف قابل تجزیه زیستی ، از زباله های کشاورزی به دست می آید. این ضایعات کشاورزی عمدتاً شامل ، باقیمانده نیشکر، کاه گندم، پوسته برنج و سایر ضایعات کشاورزی است. 

از مزایای این نوع مواد اولیه این است که در طبیعت خود تجزیه می شوند. به این معنی که به هیچ وجه مانند بشقاب ها و فنجان های پلاستیکی به طبیعت آسیب نمی رسانند.

دستگاه ظروف قابل تجزیه زیستی چگونه کار می کند؟

راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف قابل تجزیه زیستی شامل دو دستگاه اصلی است؛ دستگاه شکل دهی و دستگاه پیرایش. دستگاه فرم دهنده ، اشکال محصولات مانند بشقاب، سینی غذا، فنجان، کاسه و … را تشکیل می دهد که این اشکال با کمک قالب های آلیاژی فولادی شکل می گیرد. 

قالب ها را می توان به هر شکلی که مشتری می خواهد ساخت. از مزایای این دستگاه ها ، اثربخشی بالا، سرعت بالا، کیفیت عالی، موقعیت دقیق را می توان نام برد.

با خط تولید ظروف یکبار مصرف چه چیزهایی می توان تولید کرد؟

ظروف یکبار مصرف کاربردی مانند کارد چنگال پیش دستی

کاسه و بشقاب

لیوان یکبار مصرف کاغذی و پلاستیکی

ظروف یکبار مصرف بسته بندی مواد غذایی

باکس های یکبار مصرف با درب دار

 

همچنین نصب و راه اندازی به عهده ی ماست و بابت آن هزینه ای پرداخت نمی شود . ما موظفیم تا اپراتورهای شما را به صورت کامل آموزش دهیم تا در هنگام تولید به هیچ وجه دچار مشکل نشوید. این خدمات در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می شود. البته که بعد از یکسال باز هم نیاز به خدمات پس از فروش می باشد که در این مراحل هم مفتخریم که شما را تنها نگذاریم و با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه دهیم. این خدمات شامل تعمیر دستگاه ، تامین قطعات و …. می باشد.

مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتواند از طریق صفحه تماس با ما فرم را پر کنید یا از طریق شماره های تماس با ما در تماس باشید