قالب دستگاه تولید لیوان کاغذی یکی مباحث مهم در تولید لیوان کاغذی میباشد: 

قالب دستگاه تولید لیوان کاغذی با توجه به تولید سایزهای مختلف لیوان و تنوع زیادی که این محصول دارد گاهی اوقات نیازمند قالب با سایز جدید برای یک دستگاه می باشیم  تجهیز فن آوری تهران با توجه به سابقه ی طولانی مدتی که در صنعت تولید ظروف کاغذی دارد، این نیازمندی را به صورت کامل رفع کرده و توانایی تولید و نصب انواع قالب در سایز های مختلف را برای دستگاه های مختلف دارد. 

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی

ابتدا قالب ها به صورت کامل در سیستم های نقشه کشی طراحی شده و سپس با دستگاه های دقیق سی ان سی تولید می شوند. جنس تمامی قالب ها از فولاد مرغوب می باشد و از لحاظ کیفیت در عالی ترین سطح ممکن قرار دارند. به همان اندازه که کیفیت این قالب ها مهم است نصب قالب هم از همین میزان اهمیت برخوردار است و اگر اپراتور نتواند به خوبی نصب را انجام ندهد در تولید سایز جدید دستگاه به مشکلاتی عدیدی برخورد می کند. 

لازم به ذکر است قبل از ساخت قالب حتما باید دستگاه مورد نظر توسط سازنده مورد بررسی قرار گیرد تا توانایی تولید قالب مورد نظر توسط دستگاه تایید شود. ما مفتخر هستیم  که تمامی این مراحل را به صورت کامل به مشتریان عزیز ارائه دهد تا از لحاظ تنوع محصول هیچ محدودیتی برای عرضه نداشته باشند.