دستگاه بشقاب کاغذی و پیش دستی کاغذی یکی از دستگاه های متداول و البته بسیار محبوب در کارگاه های تولیدی محصولات یکبار مصرف کاغذی به ویژه در سال های اخیر می باشد. جالب است بدانید کار با این دستگاه نیاز به تخصص فنی خاصی نداشته و با به کار گرفتن یک نفر نیرو و آموزش کوتاه مدت به وی، می توان در هر دقیقه چهل تا پنجاه عدد پیش دستی و بشقاب را تولید و روانه بازار کرد. برق مصرفی این دستگاه بسته به انتخاب مشتری و نوع تقسیم برق کارگاه مربوطه می تواند 220 ولت یا 360 ولت باشد. همچنین وزن این دستگاه نیز ششصد کیلوگرم است که نسبت به دستگاه های مشابه یکی از مزیت های آن به شمار می رود.مواد تولید دستگاه پیش دستی

 

مواد تولید دستگاه پیش دستی

مقایسه نحوه کاردستگاه بشقاب کاغذی، پيش دستي كاغذي به ساز و کار دستگاه ساخت لیوان کاغذی نحوه کاردستگاه بشقاب کاغذی، پيش دستي كاغذي بسیار متفاوت به ساز و کار دستگاه ساخت لیوان کاغذی می باشد.

در دستگاه لیوان کاغذی هم نوارهای مقوایی برش خورده از مقواهای چاپ شده وارد دریچه ورودی دستگاه موردنظر شده، دو طرف مقوا به یکدیگر توسط دستگاه چسب مخصوص اعمال شده و پس از اتصال مناسب به کف لیوان و آب بندی مطلوب، لبه های لیوان گرد شده و نرم می شود. با این شیوه امکان آسیب به دهان هنگام نوشیدن محتویات لیوان وجود ندارد.

مواد تولید دستگاه پیش دستی

اتصال کف لیوان به جداره ها به دقت توسط فشار وارد شده کنترل می شود و تفاوت کیفیت لیوان تولیدی دستگاه های مرغوب و نامرغوب در این بخش است.

مواد تولید دستگاه پیش دستی

دستگاه تولید لیوان کاغذی در حقیقت همان دستگاه فرم دهی به برش های اولیه ی لیوان کاغذی می باشد. همچنین دستگاه تولید بشقاب كاغذي اتوماتیک و چند ایستگاهه است. 

منظور از چند ایستگاه بودن این دستگاه ها تولید لیوان، بشقاب کاغذی ای می باشد که هر کدام از مراحل فرآیند مربوط به تولید محصول را بصورت پیوسته، پشت سرهم و سلسله وار انجام می دهد.

اگر قصد دارید، کارگاه تولید لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی احداث کنید یا نیاز به مشاوره در زمینه انتخاب و خرید دستگاه های مشابه دارید، می توانید با کارشناسان متخصص تجهیز فناوری تهران تماس بگیرید و از آن ها مشاوره دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *