www.tftcommerce.com

لیوان کاغذی دوجداره :

بعداز گذشت مدتی که لیوان های پلاستیکی وارد بازار شدند، تحقیقاتی در رابطه با مضرات استفاده از پلاستیک برای  سلامتی افراد و طبیعت صورت گرفت که نتیجه این تحقیقات سبب شد تولید کنندگان به تولید لیوان های کاغذی روی آوردند. لیوان های کاغذی نیز بعد از گذشت مدتی در ساختار های متفاوتی تولید شدند.

ساختار لیوان های کاغذی : لیوان های کاغذی در انواع مختلفی تولید و عرضه میشوند به عنوان مثال: لیوان های یک جداره، دوجداره و سه جداره، تفاوت این لیوان ها در جداره های آنها می باشد به این صورت که تعداد جداره های لیوان تعیین کننده کیفیت نگهداری نوشیدنی های داخل آن می باشد.

 

هرچه تعداد لایه های لیوان بیشتر باشد نوشیدنی و محتویات داخل لیوان زمان بیشتر برای حفظ حرارت داخل خود داشته و همچنین حرارت کمتری به لایه بیرونی لیوان منتقل میگردد.

مزایای لیوان کاغذی دوجداره  :

  1. لیوان های کاغذی دوجداره از جنس کاغذ یا همان کاپ استاک هستند مواد اولیه لیوان های دو جداره از نظر بهداشت کاملا تایید شده و هیچگونه صدمه ایی به سلامتی افراد و طبیعت نمی رسانند.
  2. در سایز و ابعاد های گوناگون و مختلفی قابل تولید هستند.
  3. کاملا مقاوم در برابر حرارت و فشار نگهداری میباشند.
  4. با طرح بندی های خاص و متفاوتی قابل تولید هستند.

مصارف لیوان کاغذی دوجداره در مکان های مختلف:

این نوع لیوان ها در برابر لیوان های شیشه ایی و پلاستیکی کاربردی تر بوده و میتوان گفت اکثریت مردم به کاربرد این نوع لیوان ها پی برده اند و آشناییت کاملی از موارد مصرف آن دارند.

حال فرض کنید مجموعه های بزرگ مانند رستوران ها، کافه ها، تالار ها و… به روش قدیم بخواهند از لیوان های قابل شتشوی و شیشه ایی استفاده کنند، متوجه خواهیم شد که کلی  وقت و نیرو بابت این کار از دست می رود.

و یا به عنوان مثال در مراسمات خانگی و مهمونی های خانوادگی لازم نیس نگران شکستن لیوان ها یا شستشوی آنها بعد از مراسم باشید میتوانید با استفاده از لیوان های دوجداره کاغذی تمامی این مشکلات را برطرف کنید.

 از همه مهم تر اینکه اگر لکه ایی بروی لیوان های شتسشو شده، باشد غیر قابل توجیه برای آن مجموعه خواهد بود، پس انتخاب لیوان های کاغذی با کیفیت دوجداره میتواند یک جایگزین عالی برای این مجموع و صنف های کسب و کار باشد.

نوع تولید و ساخت این لیوان ها به گونه ایی متفاوت تر از لیوان های کاغذی ساده است و همین امر باعث شده تا امکان چاپ اختصاصی بر روی لیوان کاغذی دوجداره وجود داشته باشد و به راحتی طرح و لوگوی خود را بر روی آنها چاپ نمود.

لیوان کاغذی دوجداره درب دار:

لیوان های کاغذی درب دار نوع دیگری از لیوان های دوجداره کاغذی هستند، که جهت استفاده برای نوشیدنی های گرم و داغ مصرف می شوند.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم لیوان های دوجداره کاغذی میتواند زمان بیشتری را جهت گرم نگهداشتن نوشیدنی ها و محتویات داخل خود داشته باشد.

از دیگر قابلیت های لیوان های دوجداره امکان استفاده از درب می باشد که این امر مشخصا مزایای زیادی خواهد داشت از جمله مزایای آن ، نگهداری حرارت داخلی در مدت زمان بیشتر و گرم بودن محتویات داخل لیوان میباشد.

انواع سایز بندی لیوان کاغذی دوجداره :

این لیوان ها در 4 سایز مختلف تولید و عرضه میشوند که هرکدام به انحصار کارایی خود را دارند.

  1. لیوان های 3 انس شاتی که معمولا برای مصارف قهوه اسپرسو استفاده میگردند.
  2. لیوان های 7 انس که از آن ها برای نوشیدنی های مختلف سرد و گرم مانند: چای ، دمنوش و … استفاده میگردد و ظرفیت این نوع لیوان ها حدود 220 سی سی میباشد.
  3. لیوان های 9 انس معمولا در تالار ها، رستوران ها و …. کاربرد دارند و حدود 270 سی سی ظرفیت دارند.
  4. لیوان های 12 انس که سایز بزرگ و آخرین نوع این لیوان ها میباشند، و دارای ظرفیت 360 سی سی هستند و برای نوشیدنی های سرد و گرم مانند: نسکافه، کاپیچینو و… استفاده میشوند.

شرکت تجهیز فن آوری تهران با افتخار اولین  تولید کننده انواع دستگاه های تولید لیوان های کاغذی در ایران و همچنین وارد کننده مواد اولیه و استروک لیوان کاغذی به قیمت بسیار مناسب و کیفیت فوق العاده بالا میباشد.

جهت مشاهده دستگاه های تولید لیوان کاغذی و دستگاه تولید لیوان کاغذی دوجداره وارد بخش دستگاه ها در وب سایت شوید و لیست کامل دستگاه را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *