دستگاه تولید لیوان کاغذی در کرج

دستگاه تولید لیوان کاغذی در کرج جزء خط تولید صنایع سلولزی حساب میشود و جهت تولید لیوان یکبار مصرف به کار می رود، و از این نوع لیوان ها در اکثر مکان ها استفاده چشم گیری میشود، به عنوان مثال: در کافه ها، رستوران ها، مطب ها و…

به طور کل این لیوان ها در اکثر جاها کاربرد دارند  و جهت مصرف نوشیدنی های مختلف باشد مانند: آب، چای، شربت، کافی، قهوه و… به کار میرود.

هدف اصلی از تولید لیوان کاغذی در کرج راه اندازی اشتغال و همچنین جلو گیری از بیمار های واگیردار و صرفه جویی در هزینه ها می باشد. این نوع لیوان ها مورد استفاده مجدد قرار نمیگیرند و یک بار مصرف هستند پس تعداد چشم گیری در روز از آنها  استفاده و خریداری میشود.

همچنین علاوه بر بهداشتی بودن، لیوان های کاغذی در کرج نیازی به شستشوی ندارند و قیمت مناسب انها برای تهیه کنندگان چندان سخت نیست. طبق تحقیقات شرکت تجهیز فن آوری تهران حدود 250 میلیون افراد در جهان و جامعه امروزی از لیوان های کاغذی یکبار مصرف استفاده میکنند، در همین راستا تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی از جمله تولید لیوان کاغذی در کرج بسیار توسعه یافته است و افراد به فکر خرید و تهیه بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی در کرج افتاده اند.

دستگاه های تولید لیوان کاغذی در کرج انواع مختلف و بسیار ی دارند و شما عزیزان هنگام خرید باید به نوع آن دستگاه توجه کنید تا مناسب ترین دستگاه جهت تولید لیوان کاغذی را انتخاب نمایید.

مواد اولیه تولید لیوان کاغذی

جهت تولید لیوان کاغذی از مواد و کاغذ های مخصوصی به نام کاغذی پلی اتیلن و کاغذ روکش دار پلی اتیلن استفاده میشود. این نوع مواد و استروک ها را کارخانه های گوناگون و مختلفی هستند که در ایران تولید و عرضه میکنند. کارخانه های مواد اولیه تولید لیوان کاغذی ، کاغذ های تولید شده را به صورت کاملا حرفه ایی در ابعاد و سایز های مختلف و متفاوتی برش زده و چاپ روی کاغذ ها را انجام میدهند.

چاپ انجام شده بر روی کاغذها میتوانند به عنوان یک تبلیغات برای مجموعه هایی مانند: هتل ها، رستوران ها، سازمان ها، و شرکت و… باشند که برای سفارش طرح خود باید با کارگاه و خدمات چاپی ها تبادل داشته باشید.

دستگاه تولید لیوان کاغذی تجهیز فن اوری تهران قادر به تولید حداقل 50 هزار عدد لیوان در 12 ساعت کار روز و حدود 70 هزار عدد لیوان در 24 ساعت کار در روز تولید کند. سود خالص هر یک لیوان تولید شده شما بین حود 50 تا 70 تومان میباشد که برای هر یک روز کاری ، جدا از هزینه های برق مصرفی، اجاره کارگاه و مواد اولیه …. فقط سود خالص هر یک روز کارکرد دستگاه حدود 2 میلیون تومان خواهد بود و همچنین سود یک ماه کار کرد شما با همین برنامه کاری میتوان گفت حدود 50 تا60 میلیون تومان در ماه میباشد.

علاوه بر تولید لیوان کاغذی شما عزیزان میتوانید درآمد های جانبی دیگری نیز داشته باشید به عنوان مثال خرید و تهیه دستگاه چاپ و انجام خدمات چاپی بر روی لیوان های تولید شده جهت برند سازی و تبلیغات برای مجموعه هایی که با آنها قرارداد دارید یا به صورت محدود با مجموعه های کوچک و یا تهیه مواد اولیه و فروش آن به کار گاه و تولیدی های کوچک و تازه کار و…

www.tftcommerce.com

سرویس های دوره ایی و راه اندازی دستگاه تولید لیوان کاغذی در کرج

دستگاه تولید لیوان کاغذی در کرج نیازمند سرویس های دوره ایی و راه اندازی حرفه ایی میباشد تا هنگام کار کرد به مشکل برنخورده و تولید شما متوقف نشود.  نگران نباشید!  شرکت تجهیز فن آوری تهران این مورد را هم حل کرده است، مجموعه تجهیز فن آوری تهران با به کار گیری تکنسین های متخصص و مجرب و آموزش های لازم به آنها، جهت راه اندازی و سرویس های دوره ایی دستگاه ها به صورت کاملا حرفه ایی و تضمینی در کنار شما عزیزان میباشد.

مشاوره و راهنمایی تجهیز فن آوری تهران

چنانچه جهت خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در کرج سوال داشته و یا نیاز به مشاوره قبل از خرید دستگاه داشتید کافیست با شماره 09122488001 تماس بگیرید ، با کمال میل پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *