خط دستگاه تولید لیوان کاغذی

در بعضی از مواقع برای راه اندازی خط تولید و کسب و کار پر سود نیازی به سرمایه اولیه زیادی نداریم، به عنوان مثال راه اندازی تولید لیوان کاغذی می تواند یکی از بهترین راه حل ها باشد.

این کار مناسب کسانی است که سرمایه چندان زیادی برای شروع کار خود ندارند، و همچنین افرادی که میخواهند کسب وکار خود را  در منزل خود شروع نمایند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شرکت تجهیز فن اوری تهران توانسته است با به کار گیری متخصصین مجرب و دانش انها دستگاه تولید لیوان کاغذی در ابعاد های متفاوت، مناسب برای هر مکانی را طراحی نمایند، و حتی در کنار این موضوع توانسته است با بهینه سازی سیستم دستگاه ها انها را سازگار با برق خانگی کند تا در مصرف انرژی برق صرفه جویی شده و افراد بتوانند کسب و کار خود را حتی در منزل خود شروع نمایند.

مزایا کسب و کار تولید لیوان کاغذی:

همانطور که متوجه شدید کسب وکار تولید لیوان کاغذی میتواند مزایای بسیاری داشته باشد که به برخی از انها در ادامه این مقاله اشاره خواهیم کرد.

1.مناسب برای محیط زیست

در گذشته ازلیوان های  پلاستکی استفاده میشد که معایب بسیاری را همراه داشتند، یکی از اصلی ترین و مهم ترین معایب انها تجزیه ناپذیر بودن و صدمه زدن به محیط زیست می باشد، پس میتوان گفت یکی از مزایای اصلی لیوان های کاغذی ، تجزیه پذیر بودن آن در محیط زیست است، لیوان های کاغذی هیچ گونه ضرری برای محیط زیست و انسانها و حتی حیوانات نداشته اند، و از هیچ گونه مواد و ماده سمی در تولیدات انها استفاده نمیشود.

2.تنوع بالا:

لیوان های کاغذی را میتوان در مدل و طرح های مختلفی تولید کرد، و یا میتوان با استفاده از دستگاه های چاپ بر روی آنها چاپ دلخواه مشتریان و حتی تبلیغات آنها را انجام داد، به همین دلیل محبوبیت این نوع لیوان ها در کنار چاپ و… در چند سال اخیر بسیار زیاد شده است  که بیشتر در مراسمات، مجالس و مجموعه هایی مانند : رستوران ها، تالار ها، هتل ها، کافه ها و… استفاده زیادی میشوند.

افزایش درامد با تولید لیوان کاغذی :

محبوبیت این نوع لیوان ها در بین افراد جامعه در چند سال اخیر چشمگیر بوده است و تقریبا تمام افراد ، روزمره در حال استفاده از لیوان کاغذی هستند و همین موضوع میتواند یک پلن مثبت برای تولیدی های لیوان کاغذی باشد.

علاوه بر این دستگاه تولید لیوان کاغذی در برابر لیوان های پلاستیکی میتواند هزینه تولید کمتری داشته باشد. درامد خالص شما از فروش و ارائه لیوان های کاغذی بالاتر میباشد، در نتیجه همین دو موضوع میتواند درامد تولید و کسب و کار شما عزیزان را در اینده نزدیک تضمین نماید.

دستگاه تولید لیوان کاغذی

کاربرد لیوان های کاغذی در صنایع

لیوان های یکبار مصرف کاغذی کاربرد های زیادی دارند اما از انجایی که این نوع لیوان ها قابلیت تولید در سایز، شکل و طرح های مختلفی را دارند و در عین حال علاوه بر استفاده از انها برای نوشیدنی های سرد و گرم میتوان کاربردهای دیگر هم داشته باشند به عنوان مثال استفاده از انها در اب سرد کن ها یا برای پاپ کورن و ذرت مکزیکی و یا سیب زمینی های تنوری و سرخ کرده و …

روش تولید دستگاه لیوان کاغذی

برای تولید لیوان کاغذی مواد اولیه آن را از منابع های معتبر و مشخص تهیه کرده و طرح مورد نظر جهت تولید لیوان را در سیستم اماده میکنیم، و در آخر کاغذ و مواد اولیه تولید را داخل دستگاه که دارای قالب متناسب با سایز لیوان است قرار میدهیم و دستگاه به صورت اتومات  کار خود را شروع کرده و لیوان های کاغذی تولید میشوند.

هزینه راه اندازی خط دستگاه تولید لیوان کاغذی

هزینه راه اندازی خط تولید را نمیتوان به صورت دقیق گفت چون به مکان شما و هدف از راه اندازی خط تولید شما بستگی دارد. به عنوان مثال بعضی از افراد تجهیزات و مواد اولیه را گرفته و در منزل خود شروع به تولید میکنند، اما بعضی از افراد با خرید تجهیزات حرفه ایی  و دستگاه های پیشرفته و اجاره

مکانی برای کارگاه شروع به تولید میکنند. مشخصا هزینه این دو با یکدیگر متفاوت میباشد، ولی ما با فاکتور گرفتن مکان کارگاه و در نظر گرفتن تجهیزات اولیه تولید میتوان گفت حدودو 150 تا 200 میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارید تا بتوانید استارت کسب و کار تولید لیوان کاغذی خود را بزنید.

سود دستگاه تولید لیوان کاغذی

سودی که از تولید لیوان کاغذی میتوانید داشته باشید بستگی به کیفیت مواد اولیه و دستگاه تولید لیوان کاغذی شما دارد، اکثرا قیمت فروش این نوع لیوان های کاغذی بین 350 تا 400 تومان می باشد، و مشخص است که هرچه کیفیت تولیدات شما بالاتر باشد سود و فروش بالاتری دارید و همچنین تعداد دستگاه های شما و تعداد تولید در هرشیفت تاثیر بسیار زیادی دارد.

انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی

جهت راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی در ابتدای کار نیاز به یک دستگاه خوب و با کیفیت و اقتصادی داریم که این دستگاه توانایی تولید تعداد بالای لیوان و همچنین دارای کیفیت قابل قبول باشد.

دستگاه تولید لیوان کاغذی میتواند اتومات باشد اما در هرصورت برای هر دستگاه نیاز به یک اپراتور برای خاموش روشن کردن  دستگاه و دادن طرح و اندازه به سیستم دستگاه داریم، مابقی کار و شروع تولید به صورت اتوماتیک خود دستگاه انجام میدهد.

دستگاه تولید لیوان کاغذی انواع مختلفی دارند اما اگر شما به دنبال یک دستگاه با کیفیت و تعداد تولید بالا و همچنین با قیمت مناسب هستید ما دستگاه تولید لیوان کاغذی شرکت تجهیز فن آوری تهران را به شما معرفی میکنیم این دستگاه فوق العاده با کیفیت میتوانید به صورت کاملا تضمینی با خدمات پس از فروش فوق العاده و همچنین شرایط فروش اقساط از شرکت ما تهیه نمایید. چنانچه هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره داشتید میتوانید با ما در تماس باشید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.